Подарункова рамка панно може стати відмінним тематичним подарунком або сувеніром.
Таку вишивку можна повісити на стінку або поставити на полицю
Зверху вишивка закрита склом, не припадає пилом і не вицвітає.
Шеврони, погон можна замінити (інша область та звання)
Таку вишивку можна повісити на стінку або поставити на полицю
Зверху вишивка закрита склом, не припадає пилом і не вицвітає.
Шеврони, погон можна замінити (інша область та звання)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Функціональне призначення рамки | для панно |
| Колір | Коричневий |
| Розміщення рамки | горизонтальне |
| Матеріал захисного екрана рамки | скло |
| Матеріал підложки рамки | картон |
| Петля для кріплення до стіни | Так |
| Підставка | Так |
| Декоративне оформлення | Аплікація |
| Тип | Рамка |
| Габаритні розміри рамки | |
| Ширина рамки | 16.5 см |
| Висота рамки | 23 см |
| Внутрішня ширина віконця рамки | 14.5 см |
| Внутрішня висота віконця рамки | 20 см |
| Ширина багета | 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 350 ₴
