Характеристики:
Матеріал: спінений поліетилен
Кольори: сірий-камуфляж
Розміри: 1800х500
Кількість шарів: одношаровий
Матеріал: спінений поліетилен
Кольори: сірий-камуфляж
Розміри: 1800х500
Кількість шарів: одношаровий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип килимка | Каремат |
| Матеріал | Нейлон |
| Кількість шарів | Одношарові |
| Довжина | 180 см |
| Ширина | 60 см |
| Товщина | 10 мм |
| Щільність матеріалу | 33 кг/м3 |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 450 ₴

